Axess Chip Para Geçen Yerler 2020

0

Kredi kartı tercihini akbank axess ile yapan banka müşterileri, harcama sonrasında kazanmış oldukları chip paraları harcamak isteyebilir. 2020 axess chip para geçen yerler sayesinde puanları kolayca bozdurabilirsiniz. Bu yüzden axess chip para kullanılan internet siteleri de ilgili yazımızda detaylarda mevcut!

Axess Chip Para Geçen Yerler

Kredi kartlarının hem avantajları hem de dezavantajları bulunmaktadır. Başlıca artı ve eksi yanları düşünüldüğünde hemen herkesin aklına ortak detaylar ve özellikler gelmektedir. Örneğin alışverişten puan kazanılıp bu puanların sonra nakit gibi kullanılması, vade farksız taksitlendirme, alışveriş sonrası vade farksız taksitlendirme gibi özellikleri en büyük artılar olarak göze çarpmaktadır. Buna karşın limitsiz ve geri ödemesizmiş gibi kredi kartına sarılma durumunun ekstre kesim tarihinde getirdiği manzara, belki de en büyük eksi özelliğidir.

1948 yılında kurulmasına karşın özellikle 1990’lı yıllardan günümüze dek Türkiye’nin en önemli bankalarından biri hâlini alan Akbank’ın çıkarmış olduğu kredi kartı Axess, kredi kartı almayı düşünenler için makul bir seçenek olabilir. Axess sahipleri birçok markada kendilerine özel ayrıcalıklardan faydalanabilmektedir. Ayrıca alışverişlerinden topladıkları Chip Para isimli paraları birçok noktada rahatça kullanabilmektedir.

Axess Chip Para Kullanılan İnternet Siteleri

Alışverişlerle toplanan ve çeşitli kampanyalarla değeri veya miktarı da artan Axess Chip Para yüzlerce program ortağında kullanılabilir. Migros, N11, Opet, Fedbox, Metro, Kiva, Günaydın Steakhouse ve daha birçok sektörde ve markada kullanılabilen Axess Chip Para, Akbank POS cihazının bulunduğu her işyerinde harcanabilmektedir.

Akbank ATM veya şube sorunu bulunan bireylerin tercih edebileceği bir diğer kredi kartı ise Enpara tarafından sunulan üründür. QNB Finansbank çatısı altında hizmet veren Enpara, hem farklı bankalara ait ATM cihazlarında işlem yapılmasına olanak tanımaktadır hem taksit olanağı sunmaktadır hem de kredi kartı aidat ücreti talep etmemektedir.

Axess Chip Para Kullanılan Yerler

Biraz detaylandırma yapmak istersek; bildiğiniz gibi kredi kartı hayatın artık bir parçası olan ekonomik bir araç niteliğinde ki, nakit paranın yerini doldurmuş durumunda. Bireyler bankalar üzerinden aldıkları kredi kartını kullanım amaçlarına göre sınıflandırmakta. Yani çoğu banka müşterisi kart başvurusu yaparken, yüksek limitli kredi kartı veren banka ile çalışmayı amaçlar. Bu nedenle başta QNB Finansbank, enpara.com, cepteteb gibi önemli bankaların kredi kartlarını kullanmaktadır. Bu bankaların verdikleri kart limitleri, emsallerine göre daha yüksek ile açılış yapılıyor. Yani yeni bir kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyenler önceliği cepteteb ile giderebilir…

Axess chip para geçen marketler: Migros , Carrefour, Şok , Kipa , Kiler, Metro Toptan Marketleri, Happy Marketleri, Sarıyer Marketleri

Axess chip para geçen internet siteleri: Gittigidiyor.com, N11.com , markafoni.com, D&R , Hizlial.com , Ereyon, sefamerve.com, Koctas.com.tr, Boyner.com.tr , Tekzen.com.tr, Yemeksepeti.com, İkea.com.tr

Axess chip para geçen akaryakıt firmaları: Aygaz Otogaz İstasyonları, Opet, BP , Petrol Ofisi, Total

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.