Evde Havlu Paketleme İşi Veren Firmalar 2019

15

Ek iş arayanlar, ne iş yapacakları konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler evde havlu paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurarak 2019 yılına part time iş sahibi olarak çalışabilirler. Paketleme işi sayesinde aylık asgari ücretin üzerinde bir gelir söz konusu.

Havlu paketleme işi nasıl yapılır?

Evlerde en çok kullandığımız eşyalardan birisi de havlulardır. Havlular yaşamımızda her alanda pek çok fazla öneme sahip olan ürünlerdir. Evde havlu paketleme işi yapmak günümüzde oldukça popüler bir ek iş kolu haline gelmiştir. Çünkü havlu satışı yapan firmalar paketleme işleri ile uğraşmak istememektedir. Bu işi evlere dağıtmakta ve evlere paketleme işi yaptırmak istemektedir. Evde havlu paketleme işini yaptırmak bu yüzden oldukça elverişli bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Evlerinizde havlu paketlemesi yaparak sizler de kendinize ek gelir oluşturabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştırmak ve ekonomik anlamda kendinize farklı özgür alanlar oluşturmak için evde havlu paketleme işini yapabilir, kolay ve hızlı şekilde bu imkanın tümünden faydalanabilirsiniz.

Evde havlu paketleme işini veren firmalar genel olarak yerel üretici ve yerel satıcılar olarak karşımıza çıkmaktadır. Yerel düzeyde iş yapan bu firmalar ek olarak personel çalıştırmak istemediği için evde havlu paketleme işini dışarıda yaptırarak farklı iş alanları açmaktadır.

Havlu paketleme işi ne kadar kazandırır? Başvuru nasıl yapılır?

Ev hanımları da bu ek iş kollarına en çok talep gösteren kişilerden başta gelenlerdir. Evde havlu paketleme işini yapan pek çok ev hanımı kolay ve hızlı şekilde yaşamını kazanabilmektedir.  Evde havlu paketleme işi bu bağlamda yaşamımızda büyük getirisi olan iş kollarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Evde yapılacak ek iş kollarından sadece birisi havlu paketleme işidir. Bunların dışında evde paketleme işi alanında yapılacak pek çok iş mevcuttur. Tek sorun bu işi nereden ve nasıl alacağınızdır. Bu yüzden bizler sizlere şunu önermekteyiz; çevrenizdeki üretim ve imalat yapan firmaları arayın. Firmalara evlere ek iş verip vermediklerini telefon üzerinden arayıp sorun. Kolay ve hızlı şekilde böylece pratik bir sonuca ulaşmış olacaksınız. Evde havlu paketleme işi böylece oldukça kolay ve pratik şekilde bir sonuca ulaşacaktır. Sizler de evlerde havlu paketleme işini yaparak hem mutfak giderlerinizi kolayca karşılayabilir, bunların yanı sıra ev ekonominize ciddi şekilde katkıda bulunabilirsiniz. Ev ekonominiz için hem de mutfak giderleriniz ve kendi ihtiyaçlarınızı rahat şekilde karşılamanız için, kolay ve hızlı şekilde ek iş yapmak size büyük kazanç getirecektir.

Sizlerde evde havlu paketleme işi‘ne başvuru yapmak istiyorsanız, aşağıdaki yorum alanından bizlere mail ve numaranızı bırakmak yeterli olacaktır. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanarak, firmaların iletişim bilgileri verilecektir.

15 Yorumlar
 1. Muzaffer Özçelik diyor

  Slm bn Arnavutköy de oturuyorum bu işi yapmak istiyorum 57mca57@gmail.com donerseniz sevinirim

 2. Özden Öney diyor

  İstanbul Bahçelievler de oturuyorum 46 yaşındayım boncuk kolonya doldurma kutu paketleme elimden her türlü iş gelir

 3. aynur yelen diyor

  bende yapmak istiyorum.kısa bilgi verebilirmisiniz

 4. RamaAn diyor

  Merhabalar ben sabina evde paketleme isi yapmak istiyorum sardoganramazan8@gmail.com

 5. Rabia aydin diyor

  Slm bende evde ek is yapmak ıstiyorum cok ihtiyacım var ne iş olsa yaparim nadirrabia8@gmail.com bana ulaşabilirinz izmirden rabia aydın

 6. İlkay diyor

  Sultanbeylide oturuyorum paketleme işini yapmak istiyorum

 7. Alisan cicek diyor

  Merhaba ismim Alisan bu isi ailecek yapabiliriz.Numaram

 8. Mustafa ülger diyor

  Evde ek is yapmak istiyorum

 9. Ebru Okay diyor

  Kahramanmaras ta yaşıyorum bu işi yapabileceğime inanıyorum bana numarasından ulaşabilirsiniz. Buna ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapar mısınız?

 10. esma diyor

  Antalya kepez de oturuyoruz evde her türlü paketleme işi yapabiliriz el çabukluğumuzda var 8 kişilik bir ekibiz

 11. Merve diyor

  Merhaba. Ankaradan merve. Bu işe günlük 5 6 saat ayırabilirim.

 12. Gülüm Erdem diyor

  Bende evde iş yapmak istiyorum

 13. Hilal diyor

  Kocaeli evde ek iş yapmak istiyorum

 14. Gülizar diyor

  Şanlıurfa Siverek e gelirmi bende bu işi yaparım

 15. Gülizar diyor

  Başvurunuz kabul edildi mi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.