Evde Nikah Şekeri Yaptıran Firmalar

11

Evde nikah şekeri yaptıran firmalar ile iletişim kurarak, paketleme başına ücret alabilirsiniz. Gündelik işler konusunda nikah şekeri paketleme son yılların önemli ek iş türlerinden bir tanesidir.

Evde nikah şekeri paketleme işi

Nikah şekerleri gelenek ve göreneklerimizin bir parçası olarak düğün öncesi yapılan nikah törenlerinde dağıtılmaktadır. Geleneklerimizde büyük bir yeri olan bu özel aksesuarlar büyük ölçüde yaşamımıza katkı sağlamaktadır. Talebin fazla olması bu alanda çalışan ve ek iş yapmak isteyen kişileri de heyecanlandırmaktadır. Nikah şekeri özellikle yaz aylarının yaklaşması ile üretimin artmasından dolayı paketleme ihtiyacı da fazla olmaktadır. BU yüzden pek çok kişiye nisan, mayıs, haziran, temmuz aylarında ek iş imkanı doğmaktadır. Diğer aylarda da nikah şekeri paketleme işi verilse de bu aylarda daha yoğun şekilde olduğu bilinmektedir.

Sizler de artan nikah şekeri taleplerinde görev almak ve nikah şekeri paketleme yaparak ek gelir elde etmek istiyorsanız, düğün aksesuarları ve düğün organizasyonu yapan firmalarla görüşebilirsiniz. Bu firmalardan nikah şekeri için paketleme yapmak istediğinizi belirtmeniz halinde iş alabilirsiniz.

Nikah şekeri paketleme işi nasıl yapılır?

Nikah şekerleri paketlemek hem kolay hem de kazancı güzel ek işlerden birisidir. Oldukça temiz ve pratik bir iş olarak bilindiği için talep de oldukça fazladır. Bu işi yapabilmek için en temel sorulardan birisi işin nereden ve nasıl bulunacağıdır. Evde bu işi yapmak isteyen kişiler için tavsiyemiz, çevrenizde düğün organizasyonu yapan firmalarla görüşebilirsiniz. Düğün aksesuarları satışı ve üretimi yapan firmalar da size bu konuda faydalı olacaktır. Unutmayın ki doğru firmalarla iletişime geçtiğinizde ek iş bulmanın oldukça kolay ve pratik olduğunu göreceksiniz.

Evde nikah şekeri paketleyerek birim fiyatı üzerinden ya da toplu olarak ücret alabilirsiniz. Yapılacak işin kolay olması, herhangi bir artık ve pis durumun olmaması evde nikah şekeri ek işini popüler hale getirmektedir. Pek çok ev hanımının ilk tercihi arasında yer alan bu ek iş modeli sizlere farklı ekonomik özgürlükler getirecektir.

Burası Önemli!!!  Evde Terlik Paketleme İşi Veren Firmalar 2019

Sizlerde evde nikah şekeri paketleme işi‘ne başvuru yapmak istiyorsanız, aşağıdaki yorum alanından bizlere mail ve yorumunu bırakmak yeterli olacaktır. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanarak, firmaların iletişim bilgileri verilecektir.

11 Yorumlar
 1. Hatice Mayda diyor

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum çorlu tekirdağ öğretmenim kızımın eğitimine kat
  kı sağlamak için

 2. İlayda diyor

  Merhaba Konyada oturuyorum. Ekip halinde veya tek çalışabilirim. Zamanında yetiştiririz. Elimiz oldukca hızlı ve yatkındır.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 3. Kübra diyor

  Nikah şekeri vb evde paketleme işi arıyorum Ankara da Oturuyorum

 4. Dilan diyor

  Hemşireyim bu tarz şeylerden çok zevk aldığım için yapmak istiyorum

 5. Melissa koca diyor

  Merhaba Aydın’a bağlı isabeylide ikamet ediyorum öğrenciyim yazın boşum ve bu işlere yatkınlıgım var mümkünse hemen başlamak istiyorum. 17.06.2019

 6. Özlem Candan diyor

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yapabilirseniz memnun olurum

 7. Serra Değer diyor

  20 yaşında üniversite öğrencisiyim, sakaryada oturuyorum, evde nkah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum

 8. Gül diyor

  Merhaba ,
  Ek iş olarak bende bu işi yapmak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

 9. Aylin Deliorman diyor

  Tepebaşı/Eskişehir üniversite öğrencisiyim ve işe ihtiyacım var

 10. arzu dursun diyor

  merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz şuan çalışıyorum fakat aldığım maaş yetmiyor çok önemli

 11. Merve diyor

  Merhaba evde çalışmak için işe ihtiyacım var evde paketleme işini yapmak istiyorum sorumsuz bir şekilde elinize ulasacaktir lütfen dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.