Evde Tombala Paketleme İşi Veren Firmalar 2019

3

İnsanlar iş bulup para kazanmak istemekte hali ile evde tombala paketleme işi bunlardan biridir. Paketleme işi veren firmalar 2019 yılı dahilinde her ilde bulunmakla beraber bunlar ile temas kurmak sanıldığı kadar zor değildir.

Tombala paketleme işi nasıl yapılır?

Yılbaşı eğlencelerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan tombala, pek çok kişiye ek bir gelir kapısı sağlamaktadır. Ev hanımlarının evde ek iş aradıkları bu süreçte, tombala paketleme işi ev hanımları için büyük bir çıkar yol olabilmektedir. Bu yüzden pek çok ev hanımı evde tombala paketleme yaparak ek gelir kapısı yapmaktadır. Ek gelir günümüzde artık bir gereklilik halini almıştır. Pek çok ekonomik zorluk çeken aile ek gelir kapıları arayarak kendileri için en doğru olan iş imkanlarını arar olmuştur. Bizler de bu sayfamızda tombala paketleme yapmak isteyen ve ek gelir arayan kişiler için en doğru hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Evde tombala paketleme yaparak sizler de aylık bin lira ila iki bin lira arasında gelir elde edebilirsiniz. Bunları nasıl yapacağınızı ve bu işleri nereden alacağınız konusunda detaylı bilgi yazının devamında yer almaktadır. Tombala paketleme işi oldukça basittir. Paketleme yaparken çok hızlı bir şekilde kısa sürede verilen iş miktarını bitirmek mümkün!

Tombala paketleme işi kaç para kazandırır?

Paketleme işleri son yıllarda büyük bir çıkış yapmıştır. Bunun nedenleri arasında iş verenlerin sigortalı işçi ve vergiden muaf tutulması için ev ortamında çalışabilecek işçilere ulaştırılmak istenilmesidir. Günümüz şartlarında evlere ek iş veren firmalar ile oturup görüşmek söz konusudur. Ancak nasıl ve nereden başlanacağı konusunda kimse yeterli bilgiye sahip değildir!

Evde tombala paketleme işini alabilmek için öncelikle bu konuda üretim yapan ya da satışını üstlenen kurumlarla doğrudan temasa geçmeniz gerekmektedir. İster telefonla isterseniz yüz yüze görüşerek evde paketleme yapmak istediğinizi söylediğiniz zaman eğer ki böyle bir çalışma prensipleri varsa kolay şekilde bunu yapacaklardır. Evde tombala paketleme işi böylece farklı kişilerin hayatında ek iş fırsatı oluşturacaktır. Sadece tombala olarak değil, farklı iş kolları da ek iş imkanı sunabilmektedir. Burada temel olarak üzerinde durmanız gereken konu firmanın yaptığı iş türüdür. Pek çok küçük işletme kullanıcılarına iş imkanı sunarak farklı şekillerde kazanç sağlamalarına imkan tanır. Aslında dolaylı olarak kendisi de kazanç sağlamaktadır. Firmalar evlere iş gönderdiği zaman personel masraflarından kurtulmakta bu yüzden evlere iş göndermektedir. Evlere iş veren firmaları bulmak da size düşmektedir. Üretim yapan, satış yapan firmalarla görüşerek iş alabilirsiniz.

Sizlerde evde tombala paketleme işi‘ne başvuru yapmak istiyorsanız, aşağıdaki yorum alanından bizlere mail ve yorumunu bırakmak yeterli olacaktır. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanarak, firmaların iletişim bilgileri verilecektir.

3 Yorumlar
  1. Sedef diyor

    Ankara da ikamet ediyorum ek gelire ihtiyacımız var bu yüzden evde paketleme işi yapmak istiyorum

  2. İrem Başak diyor

    Merhabalar,Bursa’da ikamet etmekteyim.Üniversite öğrencisi olduğumdan okul masraflarımı ve ihtiyaçlarımı karşılamak için yazın evde iş arıyorum.El işlerine el yatkınlığım vardır.Ayrıca evde bu işe yardım birçok insan olduğundan verilen iş tarihinde teslim edilecektir.Şimdiden teşekkürler.

  3. Nazlıcan Aydın diyor

    İzmirde oturuyorum öğrenciyim. Annemle birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz. ek gelire ihtiyacımız var

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.