Maxi Puan (PARA) Nerede Kullanılır 2020 (MAXİ PUAN GEÇEN YERLER)

0

Türkiye iş bankası kullanıp, maxi kredi kartı kullanan müşteriler; harcama sonrası kazanmış oldukları maxi puanları nerede kullanılır sorusuna yanıt aramakta. 2020 maxi para puan geçen yerler, iş yerleri ve internet sitelerini sizler için araştırdık! Burada önem arz eden hususlara bakarsak; birikmiş olan maxi puanlar belirli süre sonunda kullanılmadığında silinme ihtimali söz konusu. Bu nedenle maxi para bozdurma aşamasında aşağıdaki maxi puan para geçen yerler başlığına dikkat etmeniz gerekiyor.

Maxipuan Geçen Yerler

Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından birisi olan İş Bankası tarafından sunulan Maximum kredi kartı, farklı sektörlerde ve birçok noktada kullanıcılarına çeşitli fırsatlar ve kolaylıklar sunmaktadır. Diğer birçok kredi kartının aksine, Maximum özellikli kredi kartlarıyla yapılan her alışverişten puan kazanmakta mümkün.

Sadece internet alışveriş siteleri olmamakla beraber bir çok mağazalarda da maxi puan harcama yapılabilir. Bunların hangileri olduklarını incelersek; Carrefoursa, Migros, A101 olmakla beraber bunları Kipa, Bimeks, Teknosa, GS ve FB store, Gratis gelmekte. Maxi puan geçen uçak firmaları dahilinde THY, Atlas ve Global olmakla beraber pegasus da buna katılmıştır. Türk hava yolu firmasından alınan uçak bileti ödemelerini ana ekranda bulunan maxi puan kullan butonu ile aktif ederek harcama yapılabilir. Giyim sektöründe geçen maxi puan sitelerine ve mağazalarına bakarsak; Zara, Deichmann, Defacto, Süvari, İnci ve Mavi olmakla beraber LCW mağazaları da katılmıştır.

Maximum program ortağı olmayan işyerlerinde yapılan her 100 TL tutarındaki alışveriş için 0,01 TL puan kazanılabiliyor. Bu puanlar da iki yıl boyunca kullanılabiliyor. Program ortaklarındaysa daha iyi oranlarda puan kazanılıyor. Kısacası, üye işyeri %0,50 oranında puan veriyorsa, 50 TL’lik alışveriş karşılığında 0,25 Maxipuan kazanılabiliyor. Maximum, puan kazandırma olanağı dışınd farklı kolaylıklar da sağlıyor. Örneğin Cinemaximum’da yapılan her harcama için %0,50 oranında puan kazanımından farklı olarak indirimler ve ücretsiz kampanyalar da sunuyor.

Maxipuan Geçen İnternet Alışveriş Siteleri Hangileri?

Kazanılan Maxipuanlar biriktirilip yine üye işyerlerinde harcanabiliyor. İsteğe göre toplam tutarın bir kısmı bu puanlarla ödenebilirken tüm alışverişin karşılığı da ödenebiliyor. 1 Maxipuan, 1 TL’ye eşit olup mevcut Maxipuan bilgisi telefon bankacılığından ve mobilden kolaylıkla öğrenilebilir. Ayrıca İş Bankası pos cihazlarından da kontrolü sağlanabilir.

Bildiğiniz gibi internet alışverişi son yıllarda giderek artmakla beraber, önemini daha da artırdı. Ödeme aşamasında biriken puanlarınız ile de ödeme yapmak mümkün bazı alışveriş sitelerinde. Başta gittigidiyor olmakla beraber bu sitelere bakarsak; Hepsiburada.com, n11.com, hizlial.com, gelmekte.Öte yandan bu gibi siteler üzerinden harcama esnasında taksitlendirme imkanı da bulunuyor.

Maximum özellikli kredi kartı sahipleri, Maximum (İş Bankası) pos cihazlarının bulunduğu iş yerlerinde puanlarını kullanabilir. Bu marka ve iş yerleri ise, ilgili kredi kartının internet sitesinde “Marka Ara” özelliği kullanılarak öğrenilebilir. Türkiye genelinde birçok yerde kullanılabildiği için, il ve ilçe bazlı olarak arama yapabilmek ise şu an için mümkün değildir.

Maxi Puan Para Geçen Akaryakıt İstasyonları Hangileri?

Kazanmış olduğunuz maxi para puanlar, sadece internet alışveriş siteleri, mağazalar olmamakla beraber bu puanlar ile akaryakıt dahi alınabilir. Bazı akaryakıt istasyonları üye iş yeri olmalarından dolayı, yapılacak olan ödemeler pos cihazı üzerinden para puan kullanımı şeklinde. Bu nedenle yapmış olduğunuz harcama aşamasında OPET ve Petrol ofisi üzerinden bunları değerlendirmek mümkün!

Maximum Kredi Kartı MaxiPuan Kullanılabileceğiniz Marketler Listesi: • MİGROS • CARREFOUR • ŞOK – A101
Maximum Kredi Kartı MaxiPuan Kullanılabileceğiniz Mağazalar Listesi: • KOÇTAŞ MAĞAZALARI • LC WAIKIKI AĞAZALARI
• TEKZEN MAĞAZALARI • BOYNER MAĞAZALARI • BİMEKS MAĞAZALARI • MEDIAMARKT MAĞAZALARI
Maximum Kredi Kartı MaxiPuan Kullanılabileceğiniz Alışveriş Siteleri Listesi: • HIZLIAL.COM • HEPSIBURADA.COM • KANGURUM.COM.TR • MARKAFONI.COM • SANALMARKET.COM
Maximum Kredi Kartı MaxiPuan Kullanılabilen Akaryakıt İstasyonları: • TOTAL AKARYAKIT • PETROL OFİSİ • BP AKARYAKIT • OPER AKARYAKIT

Ayrıca maximum kredi kartına sahip olan bireyler araçlarına benzin ve mazot gibi ürünleri alırken, tercihlerini bu şirketlerden yaptıklarında girmiş oldukları kampanya dahilinde ekstra olarak maxi puan kazanabilir. Üstelik maxi puanların 100 TL ye kadar çıktığı görülmüştür. Opet ve petrol ofisi üzerinden alınan ürünler dahilinde gereken şartları sağlayanlara %3 lük ek avantajlar söz konusu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.