Paraf Puan Kullanılan Alışveriş Siteleri 2020

0

Daha önceki yazılarımızda paraf puan geçen yerler ile detaylı bilgiler sunmuştuk paraf puan ile alakalı. Söz konusu 2020 paraf puan kullanılan alışveriş siteleri ile puanlarınız silinmeden kolayca harcama yapabilirsiniz. Ancak diğer banka kredi kartlarına göre paraf kartı ile kıyaslama yaptığımızda çok zor bir kart olduğunu söyleyebiliriz. Sizlerde halk bankası müşterisi olup, paraf kredi kartı kullanıcısı iseniz, paraf puan nerelerde kullanılır, sorusuna yanıt bulmak isteyebilirsiniz.

ParafPara Nerelerde Geçer, Nasıl Harcanır?

Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Türkiye Halk Bankası’nın kredi kartı puanı ParafPara, birçok sektörde değerlendirilebilecek özellikte. Mevcut ekonomik koşullar altında tüketicilerin yaptıkları alışverişte zararlarını en aza indirgemeye çalışmaları gayet olağan bir tutum olarak karşımıza çıkıyor. Yapılan alışverişlerde indirim olması, vade farksız taksit yapılabiliyor olması, alışveriş tutarına göre belli bir oranda puan, para veya bonus kazanılabilmesi aranan özelliklerden sadece birkaçını oluşturuyor.

  • N11.com halkbank paraf para puan geçen siteler arasında
  • Teknosa.com yine aynı şekilde paraf puan harcama yapılabilir.
  • E-bebek.com bebek sitesi olup, sepetteki harcama tutarını, halkbank paraf puan kart ile çekilebilir.
  • Turna.com ile uçak bileti alımlarınızda paraf puan para tutarından çekim yapılabilir.

Kredi kartı olmadan yapılan alışverişte nakde duyulan ihtiyaç, bazen tüketicilerin cüzdanını zorlayabiliyor. Kredi kartıyla yapılan ve taksitlendirilebilen alışverişler ise söz konusu nakdin en azından birkaç hafta sonra çıkmasına olanak tanıyor. Halkbank tarafından sunulan Paraf isimli kredi kartı da tam bu noktada oldukça elverişli bir seçenek olarak tüketicilere sunuluyor. İGDAŞ fatura ödemelerinde 4 taksit olanağından, Süvari’de yapılan alışverişlerde 50 TL’ye ulaşan ParafPara’ya kadar hem taksit hem puan (ParafPara) temin edilebiliyor.

Paraf Para Kullanılan Siteler

Günümüz şartlarında parafpara kullananlar genelde Halkbankası müşterileridir. Söz konusu halk bankası müşterisi olan bireyler, harcama karşılığında paraf para puan kazanmakta. Ancak yıl sonu olmadan müşterilerin bu kazanmış olduğu paraf puanları, kullanması gerekiyor ki, silinmesin. Adil Işık, Akpet, Alpet, Atasun Optik, Beko, Bellona, Benetton, Big Chefs, Chicco, Civil, Derimod, Desa, DYO, ETS Tur, Gratis, İstikbal, Kahve Dünyası, Migros, Sarar, Shell ve daha birçok markada ParafPara kullanılabiliyor. Sahip olunan puan ederi kadar indirim yapılabiliyor ya da alışveriş tümüyle bedava yapılabiliyor. Örneğin 50 TL tutarında ParafPara ile 50 TL ve altındaki bir alışveriş tümüyle bedava yapılabilir veya 50 TL’den fazla tutan bir alışverişte 50 TL indirim gibi kullanılabilir.

Paraf puan geçen yerler olarak Alpet, Allianz sigorta, Altınbaş, Altınyıldız, Anadolu sigorta, Anı tour, arzum, Atasay, Atlas jet, Atasun optik, Avon mağazaları, Aviva, Babil.com, Bimeks, Boyner, Carefour SA, cicek.com, Colins, Collezione,

ParafPara gibi birçok yerde kullanılabilen bir diğer kredi kartı ise TEB tarafından sunuluyor. TEB tarafından müşterilerin beğenisine sunulan hemen her kredi kartı oldukça cazip olanaklar barındırıyor. Özellikle de CEPTETEB sayesinde kampanyalardan faydalanılabiliyor ve uygulamaya özel olanaklar bulunabiliyor.

Paraf para puan geçen çiçekçiler : Çiçeksepeti ve ödeal sistemleri

Paraf para puan geçen internet siteleri: Teknosa, Regal, Vestel, Beko, apple, CARREFOUR HİPER, Arçelik, Bosch, Ödeal. BOSCH, VESTEL, ARÇELİK, SIEMENS, BEKO,İHLAS PAZARLAMA, PROFİLO, INDESIT, ADESE,YUNUS MARKET, ALİ PEHLİVANOĞLU,ÜLKER EDT,ÇETİNKAYA MAĞAZALARI, YUNUS MARKET, GÜRMAR MARKET, HAPPY CENTER, MİGROS, , CARREFOUR HİPER, CARREFOUR SÜPER.

Paraf puan para geçen akaryakıt firmaları: SHELL , OPET ,PETROL OFİSİ ,BP, TOTAL, LUKOİL, AYTEMİZ

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.