Browsing Category

Araba Kampanyaları

cekme-belgeli-araclar
Araba Kampanyaları,

Çekme Belgeli Araç Nedir? Nasıl Satın Alınır?

Çekme belgeli araç alırken dikkat edilecek hususlar kadar, bireylerin çekme belgeli araçlar hakkında bilgi sahibi olmaları da gerekiyor ki, çekme belgeli araç satın alınırken önem verilmesi gereken bir kaç husus da bulunmakta. Çekme belgeli araçlar satın alınırken öncelikle ilk işlemler için notere gidiyoruz. Her araç alım satımında olduğu gibi bu işlemlerin yapılacağı belirtilir varsa plaka değişikliği o da ücret verilmesi dahilinde işlemlere devam edilir. İster sigortadan isterseniz de şahıstan alınabilen çekme belgeleri araçlar için TÜVTÜRK muayesinden geçebilecek araçlar seçilmeli eğer sıkıntıları ve arızaları var ise giderilmelidir. Aksi takdirde muayeneden geçmeyen araçlarda sıkıntı çıkacaktır.

mercedes-faizsiz-kredi
Araba Kampanyaları,

Mercedes Kampanya 2020 Fiyat Listesi Faizsiz Kredi

Araba markalarından biri olan mercedes 2020 fiyat listesi ile faizsiz kredi kampanyası sayesinde hayran kalan müşterilerine yoğun mesai harcamakta. Yeni çıkacak olan mercedes serisi araçlarda öncelik, uygun vade seçenekleri ve faiz oranları ile müşterilerin taleplerini karşılamak! Bildiğiniz gibi 2019 araç kredisi kampanyasında bir çok marka, fiyatlarını geriye çekerek faiz oranlarını düşürdü. Bunlardan biri de mercedes kampanya 0.49 ile karşınıza çıkıyor. Başta mercedes kampanya c serisi olmakla beraber en fazla tutulan modeller arasında mercedes kampanya e serisi de kampanyada bulunuyor.

sifir-faizli-kredi
Araba Kampanyaları, Kredi,

Sıfır Araba Kampanyaları 2020 (FAİZSİZ TAŞIT KREDİSİ DESTEĞİ)

Faizsiz taşıt kredisi desteği sayesinde bir çok araba markası, 2020 sıfır araba kampanyaları ile müşteri çekmeye başladı. Otomobil markaları sıfır araç kampanyaları 2019 ile araç satışında büyük bir pay aldılar. Bu durum 2020 sıfır araç fiyatları ile yeniden gündeme geleceklerini belirtelim. Zira teşviklerden yararlanan araç firmaları, 2020 yılı araç satışlarının düşeceğini önceden biliyor ve buna göre adım atarak, araç fiyatlarını düşürecekler. Söz konusu devlet desteğini arkasına alan firmalar, ÖTV indiriminin geleceği sinyalini verdiler…