Browsing Category

Ek iş veren firmalar

Ek iş veren firmaların telefon numaraları ve adreslerini hatta ne tür işler vereceğiniz belirten bölümdür.

nikah-sekeri-isi
Ek iş veren firmalar, Evde ek iş ilanları,

Evde Nikah Şekeri Yaptıran Yerler 2020 (NİKAH ŞEKERİ PAKETLEME)

Başta ankarada evde nikah şekeri yaptıran yerler olmakla beraber, yurdun birçok il ve ilçesinde ek iş veren firmalar bulunmakla beraber asgari ücretin üzerinde bir ek gelir kazanç söz konusudur. 2020 yılı dahilinde evde nikah şekeri paketleme işi, son derece fazla tutulan iş modelleri arasında. Ürünleri sizler ile anlaşan firma şahsen olarak getiriyor ve belirli bir süre veriliyor. Ortalama olarak her hafta sonunda nikah şekeri paketleme işi ile haftalık en az 500 lira kazanç mevcut.

telefondan-nasil-para-kazanilir
Ek iş veren firmalar, İş Fikirleri,

Cep Telefonundan Nasıl Para Kazanabilirim? (REKLAM İZLE PARA KAZAN)

Reklam izle para kazan sistemi son yıllarda android ve iphone cep telefonu sistemleri ile beraber büyük paralar kazanmanın yolunu açtı. Zira uygulama sahipleri, ürettikleri uygulamaların daha fazla tanıtılması amacı ile izlenme karşılığında nakit para vermektedir. Yani reklam izle para kazanmak mümkün! Başta reklam izle para kazan android uygulamaları olmakla beraber ios yüklü sistemler üzerinden de para kazanmanın yolu mevcut.

evde-plastik-bardak-paketleme
Ek iş veren firmalar,

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Veren Firmalar 2020

Bireyler evde paketleme işi konusunda aylık asgari ücretin üzerinde bir ek gelir kazanmanın yolunu seçebilir. Bunlardan biri de evde plastik bardak paketleme işi olup, hangi firmaların iş verdiğini buradan öğrenebilirsiniz. Vatandaşlar paketleme işi sayesinde aylık olarak düzenli bir gelire de sahip olabilir. Aile bireylerini de katarak, 3 kat fazla maaş alabilirsiniz. Bildiğiniz gibi paketleme işi verenler 2020 yılı, genelde hızlı ve sorunsuz paketleme işini yapanlar ile çalışmakta.

isyeri-acma-kredisi
Ek iş veren firmalar,

2019 İş Kurmak İçin Nasıl Kredi Alabilirim? (PARA BURADA)

İş kurmak isteyip de nakit para ihtiyacı olan kişilerin sayısı oldukça fazladır. 2019 yılı dahilinde iş kurmak için nereden kredi alabilirim bulabilirim sorusuna yanıt arayanlar, doğru adreste olduğunuzu belirtelim. Zira aşağıdaki para bulma yöntemleri ile kolayca nakit para elinize geçebilir ve hayal ettiğiniz işi kurma aşamasında fırsatlar ayağınıza gelecek. Bunlardan biri de TKDK teşvik kredisi diyebiliriz.

coca-cola-bayiligi
Ek iş veren firmalar,

Coca Cola Bayiliği Nasıl Alınır? (Bayi Olma Şartları – Teminat Miktarı)

Ülkenin önemli içecek markalarından biri olan coca cola, il ve ilçe bazında bayilik (distribütör) vermektedir. Bayi olma şartları ve 2019 teminat miktarı tutarı hakkında en net bilgileri buradan öğrenebilirsiniz. Sizler ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız bu gibi bayilik veren firmalar ile doğrudan iletişim kurarak ilgili teminat miktarını yatırmanız dahilinde patron olma yolunda emin adımlar ile ilerleyebilirsiniz. Birçok birey veya şirketler, coca cola bayiliği almak hakkında yanıt aramakta!

burger-king-bayilik
Ek iş veren firmalar,

Burger King Bayilik Veriyor Mu? Bayi Olma Şartları Neler? (2019 TEMİNAT MİKTARI)

Büyük alışveriş mağazalarında yemek ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar, burger king gibi büyük yemek firmalarından açlığını gidermekte. Hali ile yemek sektörü asla ölmeyen ve sürekli kar getiren iş türleri arasında olmakta. Bireyler veya şirketler ise kısa sürede kar getiren bu gibi sektörleri incelemekte. Acaba kar marjı ne kadar, burger king bayi olma şartları en önemlisi de teminat miktarı ne kadar? Gibi sorulara yanıt aramakta.

nazar-boncugu-paketleme
Ek iş veren firmalar, Evde ek iş ilanları,

Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi Veren Firmalar 2019

Evde nazar boncuğu işini yaparak, 2019 yılı ek iş ilanları konusunda paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurmanızı sağlamak mümkün! Söz konusu eve ek iş verenler, belirli ücretler dahilinde size paketleme işini sunarak kısa sürede nakit para kazanma şansını vermekte sizlere. Yapılacak olan işin püf noktası dahil tüm detaylarını sizler ile paylaşarak, kısa sürede verilen işe adapte oluyor sonrasında işi zamanında teslim ederek, anlaşılan tutarı elden alabilirsiniz.