Browsing Category

Güncel

İşsizlik maaşı ve şartları hakkında güncel bilgiler sunar.

issizlik
Güncel,

İşsizlik Maaşı Şartları 2020

İşsizlik maaşı almak sanıldığı kadar kolay olmamakla beraber, gerekli etkenleri taşımanız gerekiyor. 2020 işsizlik maaşı şartları başvurusu dahilinde işkur tarafından alınmaktadır. Son gelen enflasyon zamları dahilinde asgari ücret zammının açıklanmasının ardından 2020 yılındaki işsizlik maaşı da belli oldu. Buna göre brüt asgari ücret üzerinden hesaplanan işsizlik maaşı 2020’de en düşük bin 177 lira, en yüksek 2 bin 354 lira olarak uygulanacak.

asgari-ucret-2019
Güncel,

İşsizlik Maaşı Ne Kadar 2020

Asgari ücrete gelen zam ile beraber işsizlik maaşına da 2020 yılında zam yapıldı. Buna göre 2020 işsizlik maaşı ne kadar soruları gelmeye başlandı. En düşük ve en yüksek işsizlik parası hakkında güncel verileri buradan öğrenebilirsiniz. Sizlerde işsizlik maaşının nasıl alındığını öğrenmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Zira Asgari ücret zammının açıklanmasının ardından 2020 yılındaki işsizlik maaşı da belli oldu. Buna göre brüt asgari ücret üzerinden hesaplanan işsizlik maaşı 2020’de en düşük bin 177 lira, en yüksek 2 bin 354 lira olarak uygulanacak.

issizlik-parasi
Güncel,

En Düşük İşsizlik Maaşı 2020

İşsiz kalma durumunda işkur tarafından işsizlik sigortasından karşılanan işsizlik maaşı belirli süre dahilinde verilmektedir. Vatandaşlar ise en düşük işsizlik maaşının 2020 yılında ne kadar olduğunu merak etmekte. Zira verilecek olan tutarın yanlış olmaması, onlar için büyük öneme sahip. Belirli süre için işsiz kalan ve ilgili şartları taşıyanlara verilen işsizlik parası, 2020 yılı asgari ücrete gelen zamlar dahilinde artırıldığının altını çizelim. Söz konusu en düşük işsizlik maaşı tutarı net 1177 TL olarak belirlendi.

issizlik-maasi
Güncel,

En Yüksek İşsizlik Maaşı 2020

Var olan işinden ayrılarak gelir durumu düşük olanlara devlet tarafından işsizlik maaşı bağlanmakta. Bireyler ise en yüksek işsizlik maaşı 2020 konusunda vereceğimiz bu bilgiler sizlere faydalı olacak. Hükumetin vermiş olduğu karar doğrultusunda en yüksek işsizlik maaşı parası 2354 TL olarak belirlenmiştir.