Browsing Category

İş Fikirleri

Bildiğiniz gibi ek iş arayanların sayısı oldukça fazla ülkemizde. Bu nedenle iş fikirleri kategorimizde ek iş ilanları, ek iş, ne tür iş yapacağınıza dair güncel makaleleri bulmak mümkün!

nasil-para-bulurum
İş Fikirleri,

İnternetten Ne Satabilirim 2020

Bireyler veya girişimciler, internetten ne alıp satabilirim sorusuna 2020 yılı dahilinde yanıt bulmayı amaçlamakta. Sermayesiz iş fikirleri konusunda sitemiz sayesinde binlerce kişi, şuanda işini kurmuş ve çatır çatır para kazanmakta! Sizlerde dediğimiz iş fikirleri sayesinde işinizi kolayca kurma amacına girebilir, kısa sürede para kazanmanın yolunu bulabilirsiniz. Bildiğiniz gibi sanal ortamlar giderek, önemini artırmış ve işlem hacimlerinin artması, insanların ve yatırımcıların bu alana daha fazla önem vermesini sağladı!

telefondan-nasil-para-kazanilir
Ek iş veren firmalar, İş Fikirleri,

Cep Telefonundan Nasıl Para Kazanabilirim? (REKLAM İZLE PARA KAZAN)

Reklam izle para kazan sistemi son yıllarda android ve iphone cep telefonu sistemleri ile beraber büyük paralar kazanmanın yolunu açtı. Zira uygulama sahipleri, ürettikleri uygulamaların daha fazla tanıtılması amacı ile izlenme karşılığında nakit para vermektedir. Yani reklam izle para kazanmak mümkün! Başta reklam izle para kazan android uygulamaları olmakla beraber ios yüklü sistemler üzerinden de para kazanmanın yolu mevcut.

turkiyenin-ithal-ettigi-urunler-ulkeler
İş Fikirleri,

Türkiyenin İthal Ettiği Ürünler (En Çok İthalat Yapılan Ülkeler)

Ülkemizin dışarıdan aldığı mallara ithal yani ithalat denilmektedir. Türkiye’nin ithal ettiği ürünler sizlere bir ek iş fikirleri doğurabilir. Bu nedenle en çok ithalat yapılan ülkelerden neler aldığına bakarak, bununla alakalı fikirler elde edebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus ithalatı yasak olan ürünler ile ticarete girişmemeniz. Zira yasaklı olan bu ürünler başınıza maddi ve manevi işler açabiliyor!

issizlik-parasi
İş Fikirleri,

Özel Ders Vermek İstiyorum! (SERMAYESİZ PARA KAZANDIRAN İŞLER)

Birçok birey sermayesiz para kazandıran işler hangileri, para olmadan nasıl para kazanabilirim fikirlerine ihtiyaç duymakta. Bunlardan biri de özel ders vererek, ek iş ilanları arasında kısa sürede nakit para bulmak isteyenlere çözüm sunuluyor. Öncelikle şunu bilmenizde fayda olacaktır; özel ders verenler artık büyük şehirlerde izin almak zorunda. Nedeni de gelir vergisi kaçırdıkları içindir! Bu nedenle devlet, gelir idaresi başkanlığı tarafından şikayet ihbarına göre bu kişileri belirliyor ve kanıtlanırsa, özel ders veren öğretmenlere para cezası veriliyor!

coca-cola-bayilik
İş Fikirleri,

Coca Cola Bayiliği Nasıl Alınır, Şartları Neler? (BAYİLİK ALMA BAŞVURUSU)

Dünyanın lider içecek şirketlerinden biri olan coca cola bayiliği nasıl alınır başvuru şartları ve bayilik alma başvurusu hakkında bilmediğiniz çok çarpıcı detaylar burada. Söz konusu koka kola bayilik almak istiyorum diyenler detayları bilmeden bu işe girmek istediğinde olumsuz şartlardan dolayı cayabilir. Zira ilgili bayilik almak için belirli tutarlarda teminat yatırmanız gerekiyor!

kargo-bedava-siteleri
İş Fikirleri,

Kargo Bedava Olan Alışveriş Siteleri Hangileri?

İnternetten alışveriş yapan ülkeler arasında Türkiye önemli bir konumda olup, ziyaretçilerin büyük bir kesimi kargo bedava olan alışveriş sitelerinin hangileri olduğunu merak etmekte. Zira kargo parası her ne kadar azda olsa, bir çok kesim bu ücreti vermemekte ısrarcı. Markalar ve şirketlerde artan rekabet ortamında kitleye ulaşmak ve kar elde etmek adına belirli tutarın üzerinde yapılan harcamalar karşısında kargo bedeli talep etmemekte.

kosgeb-destekleri
İş Fikirleri,

Kosgeb Yazılım Desteği 2019-2020 (İŞ PLANI ÖRNEĞİ)

Kosgeb desteklerinden biri de yazılım firması desteği olup, açacağınız firma üzerinden kosgeb hibe programına katılarak; girişimcilik sertifikası aldıktan sonra başvurusu onaylananlar 2019-2020 yılları dahilinde hayal ettiği yazılım firmasına kavuşabilir. Burada önem arz eden konuların başında ise kosgeb yazılım iş planı örneği olmakta. Bu nedenle projenizin onaylanması için kusursuz bir iş planı hazırlamalı ve yeri geldiğinde bazı aracı kurumlardan bilgi desteğine başvurabilirsiniz.

burger-king
İş Fikirleri,

Burger King Bayilik Şartları 2019 (KOSGEB DESTEKLİ)

Burger king bayilik alma aşamasında şartları, bayi olma fiyatı dahil 2019 ücretleri hakkında güncel bilgileri bayilik veren firmalar aracılığı ile kosgeb destekli olarak kurabilirsiniz. Kosgeb girişimcilik sertifikasına sahip olan her bireyin rahatlıkla bu bayiliği alabileceğinin altını çizelim. Daha önceki konumuzda sizlere burger king bayilik veriyor mu adlı makalemizi vermiştik! Buradan da diğer detaylara bakabilirsiniz.

kuyumcu-dukkani-acmak
İş Fikirleri,

Kuyumcu Dükkanı Nasıl Açılır, Ne Kadar Kazandırır? 2019 Maliyeti

Kuyumcu dükkanı açmak sanıldığı kadar kolay olmamakla beraber bir sermayenin olması zorunludur. 22 gram altının fiyatı 2019 eylül ayı itibari ile 256.50 TL olduğunu görüyoruz. Bunun için kuyumcu dükkanı nasıl açılır, masrafı ne kadar bütçe gidecek tarzındaki tüm soruların yanıtlarını buradan öğrenebilirsiniz. Sizlerde kuyumcu dükkanı açmanın maliyeti dahil merak ettiğiniz konu var ise bizlere yorum alanından ulaşarak bilgi talep edebilirsiniz.