Browsing Category

Kredi Kartı

En uygun kredi kartı hangi bankada? Kredi kartı kampanyaları ve kart başvurusu hakkında güncel bilgiler sunar.

Kredi Kartı,

Kredi Kartının Asgarisini Ödeyince Limit Açılır Mı?

Kredi kartının kullanımı bireylerde hızla artmakla beraber buna bağlı olarak asgari borcun ödenmediği kişi sayısında da ciddi bir artış söz konusu. Hali ile bireyler, kredi kartının asgarisini ödeyince kart limitinin ne zaman açılacağını veya ne şekilde kredi kartı limitini daha fazla olabileceğini sorgulamakta. Öncelikle en önemli etkenin, toplam kredi kartı limitinin tüm bankalarda bir tutara göre şekillendiği. Yani X bankasından kart limitiniz 10 bin TL ise, Y bankasındaki 5 bin TL limitli kartı kapattırmanız sizlerin X bankasındaki kart limitinin artmasına neden olur!

Kredi Kartı,

TEB Bonus Puan Kullanılan Siteler 2020

Bonus kullanılan siteler 2020 yılında da birçok alanda puan harcamanızı sağlayacak. Zira teb kredi kartı kullanıp da, biriktirmiş olduğunuz bonus para puanlarınız ile dilediğiniz ürünleri ister mağazalardan isterseniz de internet alışveriş sitelerinden kullanmak mümkün! Günümüze baktığımızda bonus kullanılan siteler diğer firmalara göre baya fazla olmakta. Bu da sizlere bir avantaj olarak geri dönmekle beraber, fazla zaman kaybetmenizi önler. Sadece TEB olmamakla beraber aynı şekilde ıng bonus puan nerede geçerli, sorusuna yanıt arayanlar da buradan yararlanabilir. Diğer taraftan garanti bonus kullanılan siteler de ilgili başlığımız altında…

Kredi Kartı,

Vakıfbank World Puan Geçen Yerler 2020

Vakıfbank kredi kartı kullanıp harcama yaparak, kazanmış olduğunuz world puanları ile yeniden kullanabilirsiniz. Bireyler vakıfbank world puan nerede kullanılır, geçen yerler hangileri 2020 yılı dahilinde öğrenmek isteyebilir. Bildiğiniz gibi kazanılan para puanlar aynı şekilde kullanılmadıkları zaman, yıl sonunda sıfırlanır. Hali ile vakıfbank müşterileri, worldpuan geçen yerler, internet siteleri, geçerli olan mağazaların hangileri olduklarını merak etmekte!

Kredi Kartı,

Ziraat Combo Lira Geçen Yerler 2020 (BANKKART COMBO LİRA)

Ziraat bankası müşterileri ziraat bankkart lira nerede kullanılır sorusuna yanıt aramakta. Söz konusu ziraat combo lira kazanıp da, bunları harcamak isteyenler combo lira geçen yerleri 2020 yıl dahilinde öğrenmek isteyebilir. Banka tercihini Ziraat bankasından yana kullananlar, Combo Lira Kredi Kartının Özelliklerini öğrenerek artık daha fazla para puan kazanacağını bilmeliler. Zira bankkart combo kredi kartı ile ayrıcalıklar dünyasına girebilirsiniz.

Kredi Kartı,

Paraf Puan Kullanılan Alışveriş Siteleri 2020

Daha önceki yazılarımızda paraf puan geçen yerler ile detaylı bilgiler sunmuştuk paraf puan ile alakalı. Söz konusu 2020 paraf puan kullanılan alışveriş siteleri ile puanlarınız silinmeden kolayca harcama yapabilirsiniz. Ancak diğer banka kredi kartlarına göre paraf kartı ile kıyaslama yaptığımızda çok zor bir kart olduğunu söyleyebiliriz. Sizlerde halk bankası müşterisi olup, paraf kredi kartı kullanıcısı iseniz, paraf puan nerelerde kullanılır, sorusuna yanıt bulmak isteyebilirsiniz.

Kredi Kartı,

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu (ANINDA ONAYLI KREDİ KARTI)

Katılım bankaları ülkemizde hızla artmakla beraber Türkiye Finans bunlardan bir tanesidir. Bireyler türkiye finans kredi kartı başvurusu yapmak için nasıl hareket edeceklerini bazen bilmemekte. Bu nedenle türkiye finans kredi kartı alarak masrafsız bankacılık anlayışı ile devam edebilirler. Banka müşterileri, anında onaylı kredi kartı hizmeti veren bankalar ile çalışmak ister. Başvuru sonrasında beklemeden, anında yanıt alabilen (kredi kartı başvuru sonucu) bankalar, onların gözünde daha değerlidir. İş bu ki, bankalar da kart başvurunda bulunan müşterilere anlık hızlarda mobil onay dahilinde, sonuçları bu kişiler ile paylaşır.