Browsing Category

Kredi

Kredi önemli bankacılık terimleri arasında olup; bankaların müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredisi, taşıt veya konut kredisi olarak karşınıza çıkabilir. En uygun kredi faiz oranları ve kredi kampanyalarını güncel olarak sizlere sunmayı amaçladık.

borc-kapatma
Kredi,

Kredi Borcumu Başka Bankaya Nasıl Taşıyabilirim? (BORÇ KAPATMA KREDİSİ)

Borç kapatma kredisi olarak adlandırılan kredi borcunun mevcut banka üzerinden farklı bir banka aracılığı ile kapatılmasıdır. Bireyler ise kredi borcumu başka bankaya nasıl taşıyabilirim, kredi taşıma işlemi nasıl yapılır sorusuna yanıt aramakta. Banka müşterileri öncelikle borç kapatma kredisi şartları varsa onu yerine getirerek, yeni kredi başvurusu yapmalıdır. Genelde tüm işlemleri şubeler yapmakla beraber borç kapatma kredisi için önceliğiniz burası olmalı.

kredi-basvurusu
Kredi,

Kredi Çıkmıyor Nereden Acil Para Bulabilirim?

Kredi başvurusu olumsuz sonuçlanan bireyler, nereden acil para bulurum sorusuna yanıt aramakta. Zira bankalardan kredi çıkmıyor sonucu her 5 bireyden 3 kişide görülen sıradan bir bankacılık durumu. Artan borçluluk oranı ve ödenmeyen banka borçları, bankaların müşterilere kredi verirken ince eleyip, sık dokumasına zemin hazırladı. Aslında bankalarda bu durumdan oldukça şikayetçi olup, bankaya borcunu ödemeyenlerin sayısı ve işlem hacimleri oldukça kabarmaya devam etmekte. Sizler kredi çıkmıyor diye üzülmeyin her zor durumun bir çaresi bulunur bu kısacık hayatta.

findeks-kredi-notu
Kredi,

Findeks Kredi Notu Rengi Sarı Olması Ne Demek? Nasıl Kredi Alabilir?

Banka kredisinin onaylanması için öncelikle findeks kredi notunun yeterli rakamda olması gerekiyor. Findeks kredi notu skoru renk tonu sarı olması, bireylerin bu rengin ne anlama geldiğini ve nasıl kredi alınabilir sorusuna yanıt bulmayı doğurmakta. Bu günlerde herkesin merak ettiği Findeks rengi nedir? Ne anlama gelir? Hangi renge kredi verilmez? Findeks rengime kredi çıkar mı? sorularına cevap bulmaya çalışalım. Zira findeks düzeltme önem verilmesi gereken bankacılık işlemlerinden bir tanesidir. Hatta findeks müşteri hizmetleri numarasını da not etmenizde fayda olacaktır.